Hrvatska 2030: Identifikacija projekata nužnih za regionalni razvoj

"Hrvatska 2030 – Identifikacija projekata nužnih za regionalni razvoj"- Razvojna digitalizacija u funkciji rasta lokalne zaposlenosti i dohotka

Dvodnevnu konferenciju organizira Centar za lokalni ekonomski razvoj Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Centarom za razvoj javnog i neprofitnog sektora TIM4PIN. Posvećena je izazovima regionalnog razvoja do 2030. godine, ukazuje na dosadašnja gospodarska, demografska i fiskalna kretanja u lokalnim i područnim samoupravama te se posebno fokusira na mogućnosti financiranja razvojnih projekata u tekućoj 2018. godini.
Konferencija je namijenjena načelnicima, gradonačelnicima, županima te pročelnicima odjela lokalnih i područnih samouprava, međutim, svakako je zanimljiva i ostalim predstavnicima javnog sektora te privatnom sektoru budući da se bavi i realizacijom konkretnih razvojnih projekata tijekom 2018. godine.