Participativno upravljanje prirodnim resursima u lokalnoj zajednici

Raspored radionica (s poveznicama na prijavni obrazac):

Rijeka: Gradska vijećnica (Korzo 16), 29.6.2017. Prijavni obrazac Rijeka

Zadar: Gradska knjižnica (Stjepana Radića 11b), 30.6.2017. Prijavni obrazac Zadar

Koprivnica: Gradska vijećnica (Zrinski trg 1) 5.7.2017.  Prijavni obrazac Koprivnica

Osijek: Gradska četvrt Gornji grad (Trg Lava Mirskog 1), 6.7.2017. Prijavni obrazac Osijek

Molimo da prijavnice za Rijeku i Zadar ispunite do ponedjeljka 26.6., a prijavnice za Koprivnicu i Osijek do petka 30.6.