Ženska perspektiva podržat će 50 poduzetnica

Projekt Ženska perspektiva provodit će se tijekom 2018. i 2019. godine, a podržat će 50 poduzetnica u poljoprivredi, agroturizmu, izradi rukotvorina i suvenira za domaće i strano tržište u nastojanju da se očuva hrvatska tradicija i kulturna baština. Na javni poziv koji traje do 20. lipnja mogu se javiti poduzetnice iz sedam nerazvijenijih županija u Hrvatskoj - Virovitičko-podravske, Brodsko-posavske, Vukovarsko-srijemske, Bjelovarsko-bilogorske, Požeško-slavonske, Sisačko-moslavačke i Osječko-baranjske županije.
Sve o projektu Ženska perspektiva na poveznici www.perspektiva.hr
Prijave u prvom krugu na adresi prijava@perspektiva.hr