Obuka vijećnika

Razumijevajući da su članovi predstavničkih tijela ljudi različitih iskustava i obrazovanja koje veže želja da pomognu svojim lokalnim zajednicama, Udruga općina (UORH) osmislila je jednodnevnu obuku općinskih vijećnika tijekom koje vrhunski hrvatski stručnjaci u određenim područjima na jasan i pregledan način izlažu osnove lokalne samouprave i odgovaraju na pitanja. To je način da vijećnici steknu dodatno znanje koje će im pomoći da u predstavničkom tijelu donose odgovorne i informirane odluke.