Dani arhitekata 1.0 u Rovinju

Hrvatska komora arhitekata, kao krovna strukovna organizacija arhitekata koja broji preko 3200 članova, organizira trodnevni stručni skup Dani arhitekata 1.0 koji će se održati od 11. do 13. svibnja 2017. godine u hotelu Lone u Rovinju.

Centralna tema prvih Dana arhitekata, zajednički nazivnik svih stručnih predavanja i okruglih stolova je BUDUĆNOST arhitektonske i urbanističke djelatnosti u Hrvatskoj.

Kako je Hrvatska komora arhitekata izradila Smjernice za provedbu arhitektonskih politika lokalnih zajednica tijekom skupa održat će se posebno predavanje i rasprava o temi Arhitektonske politike lokalnih zajednica. U sklopu predavanja posvećenih urbanizmu gostovat će glavni arhitekt drugog po veličini danskog grada Aarhusa Stephen Willacy koji će održati predavanje pod nazivom Projektiranje unutar nove kulture kreiranja prostora iz perspektive nordijskih gradova.

Detaljan program i obrazac za prijavu dostupni su na poveznici: http://dani.arhitekti-hka.hr/