GLOSA - posebno izdanje o statistikama lokalnih izbora 2017.

Udruga općina pripremila je posebno izdanje newslettera GLOSA - ljeto 2017 koje se bavi statistikama hrvatskih lokalnih izbora provedenih u svibnju i lipnju 2017. godine.

Pred vama je popis svih načelnika, gradonačelnika i župana, stranačka pripadnost i izborni rezultati, statistike o kandidatima, žene i mladi koji su se izborili za čelne pozicije u lokalnoj samoupravi, gradonačelnici i načelnici u sedmom mandatu i oni u saborskim kupama....