Konferencija o komunalnoj infrastrukturi

Na 4. konferenciji o komunalnoj infrastrukturi - istraživanje, razvoj i inovacije (R&D&I) u zemljama jugoistočne Europe i primjena u komunalnom sektoru  (Bruxelles, 31. siječnja)  sudjelovali su i predsjednik Udruge općina Martin Baričević i dopredsjednik Zlatko Fumić. Ovaj se događaj potvrdio kao važna platforma za razmjenu mišljenja na europskoj razini budući da mu, pored predstavnika hrvatskih institucija u Bruxellesu, nazoče i predstavnici Europske komisije i Europskog parlamenta. Na radnom doručku kojeg je organizirala eurozastupnica Ivana Maletić s čelnicima Udruge općina, Udruge gradova i Zajednice županija razmatrani su izazovi R&D i obrazovanja u jugoistočnoj Europi.