Porez na nekretnine: obveze jedinica lokalne samouprave

Jedinice lokalne samouprave dužne su do 10. veljače 2017. godine Središnjem uredu Porezne uprave dostaviti podatke.
Podaci trebaju sadržavati ime i prezime, telefonski broj i adresu elektroničke pošte osobe koja će biti odgovorna za dostavljanje podataka o potencijalnim obveznicima poreza na nekretnine. Korištenje podataka tih poreznih obveznika štiti se Zakonom o zaštiti osobnih podataka. Porez na nekretnine u porezni sustav RH uvodi se 1. siječnja 2018.

Za više inormacija molimo pogledajte privitak.