Predsjednik Đuro Bukvić na obilježavanju Dana općine Jasenice i obljetnice

Predsjednik Udruge općina u RH Đuro Bukvić i glavni tajnik Bruno Hranić sudjelovali su u petak 20. siječnja na obilježavanju Dana općine Jasenice, a ujedno i svečanom obilježavanju 24. obljetnice vojno-redarstvene operacije "Maslenica", jedne od prvih velikih oslobodilačkih operacija Hrvatske vojske i policije. Domaćinom proslave bio je načelnik općine Jasenice Martin Baričević, dopredsjednik udruge, koji je govorio o brojnim uspješno realiziranim projektima te iznio planove za budućnost, a Bukvić je u pozdravnim riječima naglasio važnost razvoja općina i ruralnih sredina za opstanak i napredak države.