8. Europski samit regija i gradova: Program za mlade izabrane lokalne čelnike

8. Europski samit regija i gradova održat će se 14. i 15. ožujka 2019. u Bukureštu pod nazivom Nova Europa iznova ((Re)New Europe)). Samit će okupiti do 1 000 europskih, nacionalnih, lokalnih i regionalnih čelnika kako bi raspravili o budućnosti Europske unije.

Do 18. siječnja potrebno je ispuniti obrazac za sudjelovanje u događanju. Sve dodatne informacije, kriterije i poveznice pronađite u priloženom pismu predsjednika Europskog odbora regija.