Nacionalna strategija zaštite od nasilja u obitelji

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku poslalo je zahtjev za dostavom izvješća o provedbi mjera Nacionalne strategije zaštite od nasilja u obitelji tijekom 2017. i 2018. godine putem obrazaca za izvještavanje.

Molimo da ispunjene obrasce za izvještavanje dostavite najkasnije do ponedjeljka 15. travnja 2019. godine putem e-maila sandra.batlak@mdomsp.hr

Općine koje nisu provodile mjeru nisu dužne dostavljati obrasce!

Copyright © 2019 Udruga općina u Republici Hrvatskoj Sva prava pridržana Izrada web stranica