Certifikacija gradova i općina sa povoljnim poslovnim okruženjem u jugoistočnoj Europi

Centar za lokalni ekonomski razvoj Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci (CLER d.o.o.) objavljuje javni poziv jedinicama lokalne samouprave za sudjelovanje u regionalnom programu Certifikacije gradova i općina sa povoljnim poslovnim okruženjem u jugoistočnoj Europi. Javni poziv otvoren je od 15. 11. do 15. 12. 2018. godine za sve jedinice lokalne samouprave u Republici Hrvatskoj.

Sve ostale informacije i način prijave dostupni su u priloženom dokumentu.