Zaklada Hrvatska za djecu - javni poziv za (su)financiranje programa i projekata

Obavještavamo vas da je Zaklada Hrvatska za djecu 31. srpnja 2018. godine na svojim službenim internetskim stranicama (www.zhzd.hr) u rubrici Pravne osobe, podrubrika Natječaji, podrubrika Otvoreni Natječaji, objavila Javni poziv za podnošenje prijava pravnih osoba za (su)financiranje programa i projekata.
Objavljena je cjelokupna natječajna dokumentacija, a poveznica za Javni poziv i pristupanje natječajnoj dokumentaciji  u funkciji je od 31. srpnja 2018. godine do 31. kolovoza 2019. godine.