Javni poziv za izradu dokumentarnog filma i monografije

Udruga općina u Republici Hrvatskoj objavljuje javni poziv za:
- izradu dokumentarnog filma o ulozi i značaju hrvatskih općina i Udruge općina u RH u razvoju lokalne demokracije i unaprjeđenju kvalitete života u malim zajednicama i
- izradu fotomonografije Udruge općina u Republici Hrvatskoj.

Sadržaj oba javna poziva, uvjeti i kriteriji nalaze se u privitku.

Ponuditelj treba dostaviti u Udrugu općina, poštom na službenu adresu ili osobno, zatvorenu ponudu na kojoj će biti naglašena svrha (Ponuda na javni poziv za izradu dokumentarnog filma odnosno Ponuda za izradu fotomonografije), uz naznaku „ne otvarati“ do 16. rujna 2018. u ponoć.

UORH kao naručitelj zadržava pravo:
- traženja dodatnih objašnjenja ponuditelja
- poništenja javnog poziva i
- donošenja diskrecijske odluke o izboru ponuditelja