Okrugli stol Bavarska i Hrvatska kao znanstvena odredišta - partneri u Europskoj uniji

Predsjednik Hrvatske zajednice općina Martin Baričević sudjelovao je 2.svibnja na okruglom stolu Bavarska i Hrvatska kao znanstvena odredišta u organizaciji Zaklade hrvatskog državnog zavjeta i Veleučilišta VERN. Na skupu su aktivno sudjelovali predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković i predsjednik Vlade Bavarske Markus Soeder koji su govorili o znanstvenoj suradnji, razvoju akademskih resursa te jačanju akademske razmjene i gospodarskim inicijativama Hrvatske i Bavarske.

Copyright © 2019 Udruga općina u Republici Hrvatskoj Sva prava pridržana Izrada web stranica